• Nederlands
  • English
  • Deutsch

Muziek

muZiekUUr
Thursday, 6 June, 2019 - 09:30 to 10:30
't Stoofje
MUZIEK BIJ DE MOLEN 2019 Hoeven
Sunday, 9 June, 2019 - 12:30 to 19:00
Molen de Toekomst
Dance festival Bosschenhoofd
Saturday, 22 June, 2019 - 14:00 to Sunday, 23 June, 2019 - 00:00
thuis
Live muziek op het kerkplein in Hoeven Halderberge
Saturday, 29 June, 2019 (All day)
Centrum Hoeven
Midzomerfeesten 2019 Bosschenhoofd
Friday, 23 August, 2019 - 00:00 to Sunday, 25 August, 2019 - 17:00
Centrum Bosschenhoofd
Kapelconcert: Schubert door pianist Jan-Willem Rozenboom Hoeven
Wednesday, 4 September, 2019 - 20:15
Conferentiecentrum & Hotel Bovendonk
Sfeerpop 2018 Oud Gastel
Friday, 6 September, 2019 (All day) to Saturday, 7 September, 2019 (All day)
Gastel Sfeer
Monumentje voor Muziek Oud Gastel
Sunday, 15 September, 2019 - 13:00 to 18:00
Mastboomhuis - Onder de Toren
Strijkkwintet Wiener Kammersymphonie  Hoeven
Sunday, 13 October, 2019 - 15:00
Conferentiecentrum & Hotel Bovendonk
Literaire lezing Oudenbosch
Wednesday, 30 October, 2019 - 20:00
Basiliek H.H. Agatha en Barbara

Pages