• Nederlands
  • English
  • Deutsch

From big events to cosy workshops

Hap en Tap op Wielen "Samba Cubana" Hoeven
Sunday, 18 August, 2019 - 13:00 to 22:00
Conferentiecentrum & Hotel Bovendonk
Midzomerfeesten 2019 Bosschenhoofd
Friday, 23 August, 2019 - 00:00 to Sunday, 25 August, 2019 - 17:00
Centrum Bosschenhoofd
Sfeerpop 2018 Oud Gastel
Friday, 6 September, 2019 (All day) to Saturday, 7 September, 2019 (All day)
Gastel Sfeer
Open Monumentendag 2019 Halderberge
Friday, 13 September, 2019 (All day) to Sunday, 15 September, 2019 (All day)
Centrum Bosschenhoofd - Centrum Hoeven - Centrum Oud Gastel - Centrum Oudenbosch - Centrum Stampersgat
mensen in klederdracht op de meeshoeve
Sunday, 15 September, 2019 - 13:00 to 17:00
Zorgboerderij De Meeshoeve
Monumentje voor Muziek Oud Gastel
Sunday, 15 September, 2019 - 13:00 to 18:00
Mastboomhuis - Onder de Toren
Vintage brocante retro curiosa antiek markt
Saturday, 28 September, 2019 - 10:00 to Sunday, 29 September, 2019 - 17:00
Vintage Brabant
De meeshoeve in Oud gastel
Sunday, 6 October, 2019 - 13:00 to 16:30
Zorgboerderij De Meeshoeve
Sinterklaas komt aan op Bovendonk in Hoeven
Sunday, 17 November, 2019 - 10:00
Centrum Hoeven - Conferentiecentrum & Hotel Bovendonk
Sinterklaas op bezoek op de markt in Oud Gastel
Saturday, 23 November, 2019 - 14:30
Centrum Oud Gastel - Gastel Sfeer

Pages